Ktoś pewnie powie: „a co to za wymysły, żeby był jakiś motyw wesela, kiedyś tego nie było a wesela się odbywały…” No tak, w pewnym sensie ten ktoś będzie miał racje. Kiedyś też nie było smartphonów, Internetu i też się jakoś żyło..

Czasy się zmieniają, jak i również trendy ślubne. Motyw Weselny to dla mnie taki must have jaki Para Młoda powinna ustalić – dlaczego?

Przede wszystkim można w ten sposób spersonalizować wesele, co uczyni go bardziej niezapomnianym dla Gości. Jeżeli łączy Was wspólna pasja, to dlaczego tego nie wykorzystać? Jest coś co razem lubicie robić, bądź cokolwiek co Was połączyło. Oczywiście motywem przewodnim, może być także  wasz wspólny ulubiony kolor, sam styl wesela w jakim chcecie się utrzymać, bądź nawet roślinność (warto tu jednak napomnieć by wybierając kwiat jako  motyw przewodni, zwrócić uwagę na to, czy to „sezon” na niego, np. wybierając wrzosy, na  wesele które ma odbyć się w maju  nie jest najlepszym pomysłem.

W całym wirze przygotowań, bardzo łatwo się zagubić. My Kobiety mamy skłonności do brania wszystkiego co nam się podoba. Chcemy to, to, to i jeszcze to… i nagle podczas przygotowań okazuje się że mamy jeden wielki harmider i nic do niczego nie pasuje. Ustalając wcześniej motyw weselni, możemy się zastanowić ‘czy to jest zachowane w tym stylu”, dzięki temu na pewno oszczędzimy sobie efektu miszmaszu.

A no i najważniejszy powód!
Wygląda to po prostu bardzo schludnie, elegancko i zapewnia niezapomniany efekt WOW!
Bierzcie to też pod uwagę, że fotograf uwieczni każdy detal… a to czego nie dostrzeżemy w dzień wesela, na pewno wyjdzie na zdjęciach.

Powiązane artykuły